Blog > Komentarze do wpisu

Gra w tanki na 2

Jst to chyba klasyczna gra  w której zmierzymy się w pojedynku czołgów czyli tak zwanych tanków. To nimi będziemy walczyć i się strzelać w obronie orzełka. Oczywiście w grze istnieje możliwość zagrania na 2 osoby. Dokładna instrukcja znajduje się w grze online.

poniedziałek, 24 września 2012, gryna2osoby

Polecane wpisy

  • Więcej Gier?

    Dostałam do Was kilka komentarzy, że na moim blogu jest trochę mało gier jeżeli chcecie abym dla Was dodała jakieś inne nowe gierki to wystarczy napisać w komen

  • Gra pękające kulki

    Jest to moja ulubiona gra w której proste jest zadanie. Musimy doprowadzić do tego aby kulki się rozprysły. łatwiejsze jest to jeżeli zagracie w 2 osoby.

  • Pingwiny na krze

    Fajna i ciekawa gra w którą możemy zagrać w jedną osobę jak i też w większą ilość graczy. Zasady są tutaj bardzo proste zwyciężyć może tylko jedna osoba w grze

Cześć Wam na moim skromnym blogu na którym będę starała się publikować wszystkie gry z sieci w które można zagrać na 2 osoby. Oczywiście gry są dodane za przyzwoleniem stron z których one pochodzą. Odnośniki do takich stron znajdziecie w specjalnej zakładce na tym blogu.